Pablo84 napisał(a):

Z jednej strony to dobry pomysł.
Z drugiej, Cupiał jest upartym człowiekiem i lubi pokazywać, że rządzi tym interesem, więc boje się, że by mógł pokazać pazury.
|
Co w ten sposób udowodniłby kibicom ? Że się nie zmienił i nie potrafi uczyć się na własnych błędach, doskonale znamy już ten scenariusz. Koncepcja zwolnienia Skorży bierze się po prostu z braku pomysłu na zarządzanie klubem przez Cupiała. Dla niego każdy pomysł na polepszenie sytuacji będzie teraz dobry byle nie sięgnięcie do kieszeni bo wtedy kiedy trenerowi nie szło nigdy tego nie robił. Łatwo jest chwalić i nagradzać trenera kiedy wszystko idzie dobrze. Przed sezonem kiedy Skorża wielokrotnie wspominał o brakach kadrowych RN i Cupiał udawali że tego nie słyszą teraz ponieśli tego konsekwencje, a być może kolejna konsekwencją będzie miejsce w tabeli na koniec sezonu.