Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 06.10.2008, 15:09
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Z jednej strony to dobry pomysł.

Z drugiej, Cupiał jest upartym człowiekiem i lubi pokazywać, że rządzi tym interesem, więc boje się, że by mógł pokazać pazury.
****a o czym my dyskutujemy? Jakiś Stawowy miałby przyjść na miejscu Maćka? Przecież to tak samo jakby Dawidowski miałby grać w Barcelonie To pewnie jakieś ploty.. Cupiał chyba nie jest taki głupi bo jakby był to by się takiej kasy nie dorobił. Powinien tylko zrozumieć że potrzebujemy wzmocnień i wtedy można dopiero rozliczać trenera za takie wpadki