Wyświetl pojedynczy post
tomorow
Member
 
Od: 07.2008
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 06.10.2008, 14:53
Moze lepiej pokazac RN i Cupialowi na najblizszych meczach, ze kibice stoja murem za Skorżą.


DOBRY POMYSŁ!