Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomorow
Member
Od: 07.2008
Skąd: Krk
Offline
#
118
06.10.2008, 14:53
Moze lepiej pokazac RN i Cupialowi na najblizszych meczach, ze kibice stoja murem za Skorżą.
DOBRY POMYSŁ!
tomorow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomorow
Znajdź inne posty napisane przez tomorow