Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1363
Stary 06.10.2008, 14:09
Cytat:
..."AC Milan, VfB Stuttgart, zespół z Francji i może Tottenham" - wymienia swoich kandydatów na potencjalnych przeciwników wiceprezes Lecha Arkadiusz Kasprzak. "Najlepiej gdyby mecz z Milanem odbył się w Poznaniu. Z kolei na wyjeździe warto byłoby trafić na przykład na drużynę z Bundesligi, tak by nasi kibice nie mieli problemów z dojazdem" - dodał...
http://sport.wp.pl/kat,1754,wid,10432483,wiadomosc.html

Dziwią mnie takie deklaracje ,sugerujące aby trafić na jak najmocniejszych rywali.Ja rozumiem marketing i te sprawy,ale chyba ważniejsze powinno być aby osiągnąć jak najlepsze wyniki,awansować dalej i zdobywać jak najwięcej punktów do rankingów,a to jest bardziej prawdopodobne gdy gra się ze słabszymi drużynami.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując