Cytat:
|
..."AC Milan, VfB Stuttgart, zespół z Francji i może Tottenham" - wymienia swoich kandydatów na potencjalnych przeciwników wiceprezes Lecha Arkadiusz Kasprzak. "Najlepiej gdyby mecz z Milanem odbył się w Poznaniu. Z kolei na wyjeździe warto byłoby trafić na przykład na drużynę z Bundesligi, tak by nasi kibice nie mieli problemów z dojazdem" - dodał...
|
http://sport.wp.pl/kat,1754,wid,10432483,wiadomosc.html
Dziwią mnie takie deklaracje ,sugerujące aby trafić na jak najmocniejszych rywali.Ja rozumiem marketing i te sprawy,ale chyba ważniejsze powinno być aby osiągnąć jak najlepsze wyniki,awansować dalej i zdobywać jak najwięcej punktów do rankingów,a to jest bardziej prawdopodobne gdy gra się ze słabszymi drużynami.