Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4130
Stary 06.10.2008, 14:07
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
(...)
Ciut za szybko ferujesz ostateczne wyroki co do Niedzielana i Łobodzińskiego. Z pewnością z obecnego punktu widzenia, na tych piłkarzy wydaliśmy trochę za dużo pieniędzy jeśli chodzi o kontrakty, Niedzielan mało gra, to nie ma gdzie tej formy złapać - z Górnikiem dostał jedną dobrą piłkę i gdyby tylko zdążył ją musnąć, to myślę, że byłby 1 na 1. My w swej grze, za bardzo gramy na Brożka i inny napastnik ma naprawdę bardzo ciężko, a sądzę, że z 4-4-2 na ligę moglibyśmy być o wiele bardziej groźni w ofensywie.
Co do Łobodzińskiego to widać od dwóch meczy, że chłopak zaczyna grać - i nawet tym swoim schematyzmem jest w stanie coś ugrać, ot taki typ piłkarza. Można powiedzieć, że Kosa też miał schematyczne rajdy przy linii, ale ważne, że działały. Co do strzału, to się absolutnie nie zgodzę - zobacz ostatnie trzy strzały Łobodzińskiego, każdy mocny i w światło bramki. Co do dośrodkowania, w ostatnim meczu przy kontrataku świetna piła do Zieńczuka, który jednak poczuł, że jest Kaką i z woleja chciał wpakować piłkę w okno... A' propos, to w porównaniu z Zieńczukiem, jest obecnie lepszy.
Ja mówię, potencjał Ci piłkarze na pewno mają, tylko jeszcze trzeba poczekać, żeby go pokazali (zgadzam się, że długo już czekamy i płacimy za to grubą kasę, ale bez sensu jest teraz wypieprzać jeszcze dodatkową na zwolnienie ich i nie osiągnięcie z tego żadnej korzyści).
Odpowiedz cytując