Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 06.10.2008, 13:27
bd 21 napisał(a):Wyświetl post
Juz jestem wkurzona od czwartku ,wiec mnie nie dobijajcie takimi durnymi spekulacjami . Mamy nareszcie madrego,inteligentnego no i przystojnego trenera ,ktory duzo dobrego zrobil dla Wiselki ,ale potrzebuje spokoju ,naszego pelnego poparcia i na maczach wsparcia -glosnego ! , no i w zimowym okienku 3 dobrych transferow, a teraz Panie Trenerze nie usprawiedliwiac naszych pilkarzy ,bo choc Ich uwielbiam za niedziele nalezy im sie niezla zjebka.
****a ale długie zdania. A poza tym gary wymyte?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.