bd 21 napisał(a):

|
Juz jestem wkurzona od czwartku ,wiec mnie nie dobijajcie takimi durnymi spekulacjami . Mamy nareszcie madrego,inteligentnego no i przystojnego trenera ,ktory duzo dobrego zrobil dla Wiselki ,ale potrzebuje spokoju ,naszego pelnego poparcia i na maczach wsparcia -glosnego ! , no i w zimowym okienku 3 dobrych transferow, a teraz Panie Trenerze nie usprawiedliwiac naszych pilkarzy ,bo choc Ich uwielbiam za niedziele nalezy im sie niezla zjebka.
|
****a ale długie zdania. A poza tym gary wymyte?