Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
qqbaa
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
2792
06.10.2008, 13:20
widzieliście co sie działo przy wejsciu na sektor nie było jak rekami ruszyć miałem go a jak sie wszyscy ryć zaczeli nawet nie wiem kiedy mi spadł
qqbaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qqbaa
Znajdź inne posty napisane przez qqbaa