Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 06.10.2008, 13:17
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Informacje ze strony SKWK a nie gazety...
I ze strony SKWK i z gazety. Powiem szczerze, ze te ze strony SKWK sa jeszcze bardziej przerazajace. Mam tu na mysli kandydature Stawowego. Przypominam, ze to ten sam typ, ktory przeszlo rok temu podbijal sobie naszym kosztem zarobki w Gdyni, po to by odejsc stamtad z niesmakiem, bo majac najwiekszy budzet w lidze, nie potrafil zajac miejsca na pudle i tylko dzieki skutkom afery korupcyjnej widzimy dzis Areczke w ekstraklasie. Mam kosmicznie ogromna nadzieje, ze te niepokojace pogloski sie nie potwierdza.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 06.10.2008 o godz. 13:24.