Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
 
 
Od: 09.2004
Skąd: W13

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2790
Stary 06.10.2008, 12:35
qqbaa napisał(a):Wyświetl post
nie znalazł ktoś szalika w zabrzu ? prawdopodobnie przed wejsciem, krzyż celtycki na środku, jedna strona czarna druga w barwach
ladna parowa z ciebie ze gubisz szaliki

napisz do http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=18762 priva
wieczorem ci odpisze bo znaleziono szal



Odpowiedz cytując