qqbaa napisał(a):

|
nie znalazł ktoś szalika w zabrzu ? prawdopodobnie przed wejsciem, krzyż celtycki na środku, jedna strona czarna druga w barwach
|
ladna parowa z ciebie ze gubisz szaliki
napisz do
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=18762 priva
wieczorem ci odpisze bo znaleziono szal