|
Nie chciałbym co poniektórych martwić, ale Skorża kiedyś powiedział, że przykro mu, ale w PE z Cracovią zagrają rezerwy (te od 0:4 ze Śląskiem), bo żeby utrzymać mikrocykl treningowo-meczowy w środy będą grały rezerwy, a w weekendy I skład i tak też było w PE z Piastem, gdzie zagrali podstawowi. Może ze względu na przerwę na kadrę coś się zmieni ...
|