Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.10.2008, 10:16
Nie chciałbym co poniektórych martwić, ale Skorża kiedyś powiedział, że przykro mu, ale w PE z Cracovią zagrają rezerwy (te od 0:4 ze Śląskiem), bo żeby utrzymać mikrocykl treningowo-meczowy w środy będą grały rezerwy, a w weekendy I skład i tak też było w PE z Piastem, gdzie zagrali podstawowi. Może ze względu na przerwę na kadrę coś się zmieni ...
Odpowiedz cytując