Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4126
Stary 06.10.2008, 09:32
Najlepsze jest to,ze popełnił dokładnie ten sam błąd co w meczu z Lechem.....Nie wyciąga wnioskówI nie mówmy ,ze to talent,bo ma juz 27 lat,moze to na bramkarza nie duzo,ale z drugiej strony ,to co powiemy o Fabianskim(ma 23 lata)Wydaje mi sie ,ze to bramkarz na poziomie Odry Wodzisław,gdzie popełniając takie błędy by sie specjalnie nie wyrózniał,a dobra postawa by tylko procentowała.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując