Najlepsze jest to,ze popełnił dokładnie ten sam błąd co w meczu z Lechem.....Nie wyciąga wniosków

I nie mówmy ,ze to talent,bo ma juz 27 lat,moze to na bramkarza nie duzo,ale z drugiej strony ,to co powiemy o Fabianskim(ma 23 lata)Wydaje mi sie ,ze to bramkarz na poziomie Odry Wodzisław,gdzie popełniając takie błędy by sie specjalnie nie wyrózniał,a dobra postawa by tylko procentowała.