|
Oglądam tę bramkę dla Górnika i oglądam i dochodzę do wniosku, że to nie jest kompromitacja Pawełka.On ma takie umiejętności i tyle.
To jest tylko potwierdzenie kompromitacji na pozycji bramkarza w zespole Mistrza Polski.
Mam coraz większą pewność, że choć wielu wzmocnień brakuje nam jak kani dżdżu to najpilniejsze jest wyeliminowanie osłabienia czyli sprowadzenie bramkarza z prawdziwego zdarzenia i na miarę MP i przyszłorocznych pucharów europejskich (mam nadzieję)!!!
|