Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4125
Stary 06.10.2008, 09:09
Oglądam tę bramkę dla Górnika i oglądam i dochodzę do wniosku, że to nie jest kompromitacja Pawełka.On ma takie umiejętności i tyle.
To jest tylko potwierdzenie kompromitacji na pozycji bramkarza w zespole Mistrza Polski.
Mam coraz większą pewność, że choć wielu wzmocnień brakuje nam jak kani dżdżu to najpilniejsze jest wyeliminowanie osłabienia czyli sprowadzenie bramkarza z prawdziwego zdarzenia i na miarę MP i przyszłorocznych pucharów europejskich (mam nadzieję)!!!
Odpowiedz cytując