Wyświetl pojedynczy post
walkeroo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#396
Stary 06.10.2008, 08:08
Heh dobraa koiniec bajeczki.....Mecz z Górnikiem był i minał..... Teraz zyjemy czwartkiem Puchar Ekstraklasy hmmm Coo z tego wkoncu to Derby chyba nikomu nie trzeba mowic ze to mecz wazny i prestizowy!! Skorza wie ze dla nas kibiców bedzie to szczególny mecz który musza wygrac....Boo my na trybunach damy z siebie wszystko.a wiec do Czwartku stawiamy sie w dobrej liczbie czwartek trudnoo ale popatrzcie jaka piekna godzina 20:30 niczym mecz CL
Odpowiedz cytując