Heh dobraa koiniec bajeczki.....Mecz z Górnikiem był i minał.....

Teraz zyjemy czwartkiem Puchar Ekstraklasy hmmm

Coo z tego wkoncu to Derby chyba nikomu nie trzeba mowic ze to mecz wazny i prestizowy!! Skorza wie ze dla nas kibiców bedzie to szczególny mecz który musza wygrac....Boo my na trybunach damy z siebie wszystko.a wiec do Czwartku stawiamy sie w dobrej liczbie czwartek

trudnoo ale popatrzcie jaka piekna godzina 20:30 niczym mecz CL
