Wyświetl pojedynczy post
wienek
Ángel Caído
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Małopolska zachodnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 05.10.2008, 23:10
heh, kolega Geopijatyk-Fan Oderki pracę z języków i ludów pisze czy jak, i chce się z nami wiedzą podzielić

chodzi chyba o Czuwaszów, ale pewny nie jestem...

to może jednak zadam swoja zagadkę






te panie, boginie, są z pewnej mitologi, jakiej i co to za panie ?
Ostatnio edytowane przez wienek : 05.10.2008 o godz. 23:12.
WISŁA KRAKÓW

[J] BRACI SIĘ NIE TRACI !!!!
Odpowiedz cytując