heh, kolega Geopijatyk-Fan Oderki pracę z języków i ludów pisze czy jak, i chce się z nami wiedzą podzielić
chodzi chyba o Czuwaszów, ale pewny nie jestem...
to może jednak zadam swoja zagadkę
te panie, boginie, są z pewnej mitologi, jakiej i co to za panie ?