Temat
:
[8 kolejka] Górnika Zabrze - Wisła Kraków, nd. 05.10.2008 godz 14.30
Wyświetl pojedynczy post
InfinitI
Member
Od: 11.2002
Skąd: jak najdalej od Warszawy
Offline
#
242
05.10.2008, 22:52
Juz od wielu lat zadaniem kazdego trenera w Wisle jest wyciskanie 120 % z tego co ma. Gdy to sie udaje Wisla wygrywa, a gdy nie... wracamy do rzeczywistosci.
InfinitI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do InfinitI
Odwiedź stronę domową użytkownika InfinitI!
Znajdź inne posty napisane przez InfinitI