Wyświetl pojedynczy post
InfinitI
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: jak najdalej od Warszawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 05.10.2008, 22:52
Juz od wielu lat zadaniem kazdego trenera w Wisle jest wyciskanie 120 % z tego co ma. Gdy to sie udaje Wisla wygrywa, a gdy nie... wracamy do rzeczywistosci.
Odpowiedz cytując