Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
479
05.10.2008, 22:22
PoloniaDumaStolicy
napisał(a):
Ma ktoś foto tej anty Lecha? Widziałem tylko pierwszą oraz oprawę Legii... No i obiektywnie pisząc, muszę przyznać, że obie fajne.
Heh a kolega to czasem forów nie pomylił ?!
TSNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSNH
Znajdź inne posty napisane przez TSNH