AgresywnyChomik napisał(a):

od Baszcza to 3 ..... w bok.
Ta legenda jest dłużej z Wisłą niż większość z Was lamentujących.
1 miejsce w tabeli a płaczki jak zwykle robią szum o nic.
mecz jak mecz, raz się wygrywa z Barceloną napakowaną gwiazdami, a raz przegrywa z ostatnim zespołem w lidzę, taki jest sport, taka jest piłka nożna, zdarza się.
Jeszcze nieraz dostaniemy baty od Gnojownika Kurzeszyn i jeszcze nieraz wygramy z najlepszą drużyną świata.