Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.10.2008, 22:16
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
trzeba wy***** Baszcza

od Baszcza to 3 ..... w bok.

Ta legenda jest dłużej z Wisłą niż większość z Was lamentujących.


1 miejsce w tabeli a płaczki jak zwykle robią szum o nic.
mecz jak mecz, raz się wygrywa z Barceloną napakowaną gwiazdami, a raz przegrywa z ostatnim zespołem w lidzę, taki jest sport, taka jest piłka nożna, zdarza się.
Jeszcze nieraz dostaniemy baty od Gnojownika Kurzeszyn i jeszcze nieraz wygramy z najlepszą drużyną świata.
Ostatnio edytowane przez e : 05.10.2008 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując