Temat
:
[8 kolejka] Górnika Zabrze - Wisła Kraków, nd. 05.10.2008 godz 14.30
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
236
05.10.2008, 21:48
Który to już gol, który Pawełek dostaje za kołnierz ? Chyba 3 w ostatnim czasie. To kompromituje bramkarza. Jeśli nie umie właściwie ocenić odległości od bramki to dobrym bramkarzem nigdy nie bedzie.
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty