Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4123
Stary 05.10.2008, 21:03
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
może pożyczyli swoim rodzinom.


eskperci dawać dalej!


i jak już to dług jest wobec TF i to jeszcze spoooooooooooooooooooory.

a to że jest hajs za transfer nie znaczy że te pieniądze są tylko przeznaczone na spłatę czy nowego piłkarza. jest multum innych rzeczy / osób które/ których trzeba wyłożyć pieniądze.
to nie jest tak że np. za jakiegoś piłkarza dostajemy 5 mln euro i ten hajs jest np. odstawiany na transfery, nie nie ..
No i nie ma absolutnie żadnej kasy za prawa tv, bilety, Tyskie chyba też nic nie płaciło, gadżety - wszystko spłacamy za kasę z wytransferowanych gości...
Odpowiedz cytując