SpoXsteR napisał(a):

może pożyczyli swoim rodzinom.
eskperci dawać dalej!
i jak już to dług jest wobec TF i to jeszcze spoooooooooooooooooooory.
a to że jest hajs za transfer nie znaczy że te pieniądze są tylko przeznaczone na spłatę czy nowego piłkarza. jest multum innych rzeczy / osób które/ których trzeba wyłożyć pieniądze.
to nie jest tak że np. za jakiegoś piłkarza dostajemy 5 mln euro i ten hajs jest np. odstawiany na transfery, nie nie ..
|
No i nie ma absolutnie żadnej kasy za prawa tv, bilety, Tyskie chyba też nic nie płaciło, gadżety - wszystko spłacamy za kasę z wytransferowanych gości...