Szukam telewizyjnej relacji z meczu Wisła - Tottenham - no może relacji to zbyt dużo powiedziane - ale to co leciało w programach sportowych po meczu... szczególnie ten kawałek jak pokazują kibiców przed stadionem mnie interesuje
szukałam chyba wszędzie w necie... może ktoś ma prywatnie?!
Powód: kaprys ;-)
Ostatnio edytowane przez Kobieta_Wislak : 05.10.2008 o godz. 20:58.
|