Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 05.10.2008, 20:29
Na plus w dzisiejszym meczu: zmiana Małeckiego, niezawodny Sobol, który zapieprzał aż miło, rosnąca forma Juniora Diaza.
Na minus w dzisiejszym meczu: gwałtowny spadek formy Piotra Brożka, forma skrzydłowych (z wyjątkiem wspomnianego już Małeckiego) i nawet nie fakt, że Pawełek popełnił błąd, ale to, ze się do niego nie poczuwa i wszyscy z otoczenia go poklepią po plecach.

To był typowy ligowy mecz walki, czyli widz nie będący kibicem Wisły albo Górnika ciąłby komara po 10 minutach. Już za dwie kolejki jedziemy na Legie, mam nadzieję, ze trener Maciek coś wymyśli żebyśmy nie stracili kontaktu z czołówką.

P.S. Gdyby każdy z naszych zawodników walczył jak Sobol, to bylibyśmy dziś liderem i gralisbyśmy w fazie grupowej Pucharu UEFA.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując