Wyświetl pojedynczy post
pagliuca
Junior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4122
Stary 05.10.2008, 18:42
Sprowadzony za darmo Marcelo bardzo zwiększył naszą siłę... ofensywną! Przez 1,5 meczu miał 3 bardzo groźne sytuacje i był bardzo bliski zdobycia dwóch-trzech bramek (słupek z Górnikiem, wybita przez obrońcę główka w okienko i bomba tuż nad poprzeczką z TT). Spośród całej kadry lepsze okazje w tym okresie mieli chyba tylko Brożek i Sobolewski!
Odpowiedz cytując