|
Sprowadzony za darmo Marcelo bardzo zwiększył naszą siłę... ofensywną! Przez 1,5 meczu miał 3 bardzo groźne sytuacje i był bardzo bliski zdobycia dwóch-trzech bramek (słupek z Górnikiem, wybita przez obrońcę główka w okienko i bomba tuż nad poprzeczką z TT). Spośród całej kadry lepsze okazje w tym okresie mieli chyba tylko Brożek i Sobolewski!
|