Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków
Offline
#
457
05.10.2008, 18:18
A Kaziu Węgrzyn przy "strzelcie k****ą gola" mówi jak to wspaniale doping się podosi
A tak na marginesie to mi się też wydawało, że coś leciało na nas, może związanego z odpadnięciem z UEFA? Mi się niestety nie udało wychwycić.
gackos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gackos
Znajdź inne posty napisane przez gackos