Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 05.10.2008, 18:18
A Kaziu Węgrzyn przy "strzelcie k****ą gola" mówi jak to wspaniale doping się podosi

A tak na marginesie to mi się też wydawało, że coś leciało na nas, może związanego z odpadnięciem z UEFA? Mi się niestety nie udało wychwycić.
Odpowiedz cytując