Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2039
Stary 05.10.2008, 18:18
To coś na przedmieściach Wronek , to miał być HIT JESIENI?, Jak zwykle polska liga + podjarani mieszkańcy podpoznańskich wiosek= wielkie rozczarowanie. Dodajmy do tego przeciętną oprawę, prostackie sektorówki i jednostajne przyśpiewki i oto "FJELKI lech" haha!. Jak zwykle bardzo dużo chcą i niezawiele mogą, sportowo liczyłem na remis i dzięki Bogu -był! Nasze Tygrysy muszą się troszkę ogarnąć, i ze słabiakami punktów nie tracić. Szczęście pod bramką rywala na razie nas opuściło! Ale pyry, lansujcie się dalej, wypinajcie klatę i głoście światu jaki to z was real, życie pokaże jak się to skończy, prawda nas wyzwoli, Ja Wiślak dzisiaj mówie (wronieckim) pyrkom -To My będziemy Mistrzem!
Odpowiedz cytując