Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Strzala
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Sucha Beskidzka
Offline
#
2038
05.10.2008, 18:07
kibice lecha są daremni, po raz kolejny to potwierdzili śpiewając jedyną niby pieśń aeao przez 90 minut.
Strzala
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Strzala
Znajdź inne posty napisane przez Strzala