Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2035
Stary 05.10.2008, 17:55
Brawo 0-0 Najlepszy dla nas wynik. Moim skromnym zdaniem Legia jednak trochę lepiej wyglądała. Trzeba będzie zagrać o wiele lepiej niż dzisiaj żeby z nią wygrać.
Odpowiedz cytując