Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2026
Stary 05.10.2008, 16:50
Paweł napisał(a):Wyświetl post
A najlepsze jest to, że na meczu z Legią też wisi flaga naszego fan-clubu ta z derbów Trójmiasta. Ciekawe, czy nas pozdrowią, no bo skoro mecz z Graschopers był odpowiedni, to czemu mecz z Legią ma nie być
napewno jest wielu ale ty przyznales sie pierwszy
Odpowiedz cytując