Paweł napisał(a):

A najlepsze jest to, że na meczu z Legią też wisi flaga naszego fan-clubu ta z derbów Trójmiasta. Ciekawe, czy nas pozdrowią, no bo skoro mecz z Graschopers był odpowiedni, to czemu mecz z Legią ma nie być
|
napewno jest wielu ale ty przyznales sie pierwszy
