gromaders napisał(a):

hehehe ja tak samo mam, ale po prostu nie umiem zdzierżyć takiej propagandy
Legia w bardzo dobrej formie
|
Eeee, przecież spec forumowicze po dwóch kolejkach obwieścili że Legia nie będzie się już liczyła w walce o mistrza i mają nadzieje że Urban jak najdłużej będzie trenował ten zespół