Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2023
Stary 05.10.2008, 16:35
A najlepsze jest to, że na meczu z Legią też wisi flaga naszego fan-clubu ta z derbów Trójmiasta. Ciekawe, czy nas pozdrowią, no bo skoro mecz z Graschopers był odpowiedni, to czemu mecz z Legią ma nie być
Odpowiedz cytując