Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2021
Stary 05.10.2008, 16:29
dajcie spokój chłopy małym zawiściom. Autentycznie cieszy mnie, że jest kolejny stały mocny rywal. Tylko tak poziom całej ligi a więc i naszej Wisełki musi iść w górę. Pewnie , że wolałbym by to byli Śląsk i Lechia zamiast Lecha, ale na nich też przyjdzie czas, są przesłanki, że w dobrym kierunku idzie.


Odpowiedz cytując