|
dajcie spokój chłopy małym zawiściom. Autentycznie cieszy mnie, że jest kolejny stały mocny rywal. Tylko tak poziom całej ligi a więc i naszej Wisełki musi iść w górę. Pewnie , że wolałbym by to byli Śląsk i Lechia zamiast Lecha, ale na nich też przyjdzie czas, są przesłanki, że w dobrym kierunku idzie.
|