Temat
:
[8 kolejka] Górnika Zabrze - Wisła Kraków, nd. 05.10.2008 godz 14.30
Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
Od: 05.2008
Offline
#
184
05.10.2008, 16:10
Nie wyobrażam sobie innego wyniku Z legią jak nasze wysokie zwycięstwo, podkreślam - WYSOKIE, przynajmniej takie jak nasza wtopa z Lechem.
Wujor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujor
Znajdź inne posty napisane przez Wujor