Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 05.10.2008, 16:10
Nie wyobrażam sobie innego wyniku Z legią jak nasze wysokie zwycięstwo, podkreślam - WYSOKIE, przynajmniej takie jak nasza wtopa z Lechem.
Odpowiedz cytując