Temat
:
[8 kolejka] Górnika Zabrze - Wisła Kraków, nd. 05.10.2008 godz 14.30
Wyświetl pojedynczy post
bb.1906
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
163
05.10.2008, 15:43
Nie da się grać przez cały sezon bez skrzydłowych i z jednym napastnikiem, no i jeszcze z bramkarzem, który co dwa mecze popełnia katastrofalne błędy... Przykre ale prawdziwe...
bb.1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bb.1906
Znajdź inne posty napisane przez bb.1906