Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 05.10.2008, 15:28
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Mecz sie sam nie wygra ale mimo wszystko sytuacje byly wiec dramatu nie ma. Grunt, ze nie przegralismy.
Ten mecz trzeba bylo wygrac i mozna bylo go wygrac ,ale nie z takim zaangazowaniem Nastepny wyjazd jest chyba z Legia ,z takim zaangazowaniem jak dzis to bedzie 4-0...
Odpowiedz cytując