dynek.pl napisał(a):

|
Mecz sie sam nie wygra ale mimo wszystko sytuacje byly wiec dramatu nie ma. Grunt, ze nie przegralismy.
|
Ten mecz trzeba bylo wygrac i mozna bylo go wygrac ,ale nie z takim zaangazowaniem

Nastepny wyjazd jest chyba z Legia ,z takim zaangazowaniem jak dzis to bedzie 4-0...