|
Polowa z was nie moze sie nazywac kibicami, Wisla juz jest ble, fuj i niedobra, opoanujcie sie!!!
EDIT: I co zatkalo kakalo, kto mowil ze szkoda meczy, tracimy 3 punkty, w waszych swiatach moze tak.
Powód: EDIT
Ostatnio edytowane przez zloto : 05.10.2008 o godz. 15:18.
|