Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 05.10.2008, 15:14
Polowa z was nie moze sie nazywac kibicami, Wisla juz jest ble, fuj i niedobra, opoanujcie sie!!!


EDIT: I co zatkalo kakalo, kto mowil ze szkoda meczy, tracimy 3 punkty, w waszych swiatach moze tak.
Powód: EDIT
Ostatnio edytowane przez zloto : 05.10.2008 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując