cortezz napisał(a):

|
u mnie na sopcast dziala tylko dzwiek a obraz jest jakby zakodowany, ale co dziene inne mecze chodza normalnie tzmn wszystkie inne kanaly poza tym na ktorym leci polska liga i to nie tylko dzis tylko od derbów. co sie moglo stac moze ktos bedzie wiedzial? pozdrawiam
|
Mi się właśnie stało to samo