Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 05.10.2008, 14:48
nesta napisał(a):Wyświetl post
Dzieki Mariusz, pokaz fucka komu trzeba po raz kolejny... Ile jeszcze bramek przez niego stracimy drogi zarzadzie
no ale przecież kibice telefoniki z nas, zero szacunku do niego, nie pokazujmy się już na stadionie, bo przecież do niego nie można miec pretensji! Mariusz Pawełek, Mariusz Pawełek!
Odpowiedz cytując