Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 05.10.2008, 14:28
powinniśmy spokojnie prowadzić 2-0, no ale jak się ma setkę to trzeba strzelić
jak nie strzelimy szybko gola to polegniemy po jakiejś przypadkowej bramce, ewentualnie karnym

słabiutko gramy z tyłu, Piotrek Brożek katastrofalne starty piłki, współpraca Clebera z Marcelo daleka od ideału, niepotrzebnie oddajemy inicjatywę miejscowym
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując