Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4330
Stary 05.10.2008, 13:19
karaoke1 napisał(a):Wyświetl post
nie zgodze sie ze Koguty byly w rewanzu lepsze od Wiedenczykow. Oddali wam pole gry a Austriacy grali pressingiem jak dlugo mieli na to sily. Wiec po prostu uszanujcie ze inna druzyna jest w fazie grupowej i cieszcie razem z nami. Ja od wielu lat kibicowalem Wislakom w kazdym meczu pucharowym i bede robil to nadal i trzymal za was kciuki... a na razie do zobaczenia w Poznaniu... Pyra od urodzenia
Zgadzam się, że Austria zagrała bardzo dobry mecz. Nie spodziewałem się, że są tak solidną drużyną. Natomiast czy wyeliminowaliby Tottenham... trudno powiedzieć. Obydwa mecze pokazały, że zarówno Lech, Wisła, TT i Austria (wy wygraliście 5:4 a my przegraliśmy 2:3) są na bardzo zbliżonym poziomie i o awansach zadecydowały niuanse i łut szczęścia. Naprawdę Wisła bardzo blisko doprowadzenia do dogrywki pomimo, że to nie był nasz dzień...
Odpowiedz cytując