karaoke1 napisał(a):

|
nie zgodze sie ze Koguty byly w rewanzu lepsze od Wiedenczykow. Oddali wam pole gry a Austriacy grali pressingiem jak dlugo mieli na to sily. Wiec po prostu uszanujcie ze inna druzyna jest w fazie grupowej i cieszcie razem z nami. Ja od wielu lat kibicowalem Wislakom w kazdym meczu pucharowym i bede robil to nadal i trzymal za was kciuki... a na razie do zobaczenia w Poznaniu... Pyra od urodzenia
|
Zgadzam się, że Austria zagrała bardzo dobry mecz. Nie spodziewałem się, że są tak solidną drużyną. Natomiast czy wyeliminowaliby Tottenham... trudno powiedzieć. Obydwa mecze pokazały, że zarówno Lech, Wisła, TT i Austria (wy wygraliście 5:4 a my przegraliśmy 2:3) są na bardzo zbliżonym poziomie i o awansach zadecydowały niuanse i łut szczęścia. Naprawdę Wisła bardzo blisko doprowadzenia do dogrywki pomimo, że to nie był nasz dzień...