|
Świetny skład (tzn z potrzebną reakcją na słabszą postawę niektórych naszych graczy w ostatnim meczu) desygnował dzisiaj Skorża: zamiast nonszalanckiego ostatnio Cantoro na DMie zagra Diaz, za Głowackiego, który strzelił samobója z Tottenhamem Marcelo i za Baszcza Singlar.
Po tym znakomitym podaniu Diaza, które otworzyło drogę do bramki Brożkowi tego pierwszego widziałbym własnie na pozycji DM w kilku najbliższych meczach - być może będzie lepszy niż Mauro na tej pozycji.
Ostatnio edytowane przez Raphael : 05.10.2008 o godz. 13:03.
|