Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 05.10.2008, 08:35
wojteq_NH napisał(a):Wyświetl post
Zrozumieli zrozumieli, stad te światelka i bombki w poście M152T4La. Logo, znaczek Umbro, Gwiazda i jeszcze sponsor do tego - trochę duzo nie sądzisz?
Dokładnie o to chodziło. To ma być koszulka a nie choinka.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
Odpowiedz cytując