Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
194
05.10.2008, 08:35
wojteq_NH
napisał(a):
Zrozumieli zrozumieli, stad te światelka i bombki w poście M152T4La. Logo, znaczek Umbro, Gwiazda i jeszcze sponsor do tego - trochę duzo nie sądzisz?
Dokładnie o to chodziło. To ma być koszulka a nie choinka.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
M152T4L
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M152T4L
Znajdź inne posty napisane przez M152T4L