hoho napisał(a):

|
Da sie jakos przegrac dane z twardego dysku PC na dysk w laptopie ?
|
Najszybciej jest chyba przez sieć lokalną,
Łączysz kompa i laptopa kablem takim jak do internetu (z wtyczkami rj45) tylko skrosowanym,
ustawiasz odpowiednie adresy ip na komputerach i taką samą grupę roboczą
potem udostępniasz na kompie to co chcesz przegrać i w laptopie w otoczeniu sieciowym znajdujesz swojego kompa, klikasz dwa razy, powinieneś zobaczyć plik który udostępniłeś i go sobie zwyczajnie kopiujesz.
W internecie jest pełno instrukcji krok po kroku jak to zrobić, pzdr
