Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline
#
2775
05.10.2008, 01:29
IndykTSW
napisał(a):
Zna ktos jakiś w miare profesjonalny album internetowy na którym można prezentowac swoje zdjęcia? Oprócz picasy. Z góry dzięki
http://www.flickr.com
może to?
born2b3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do born2b3k
Znajdź inne posty napisane przez born2b3k