Tom Al napisał(a):

|
e - no to już bardziej rozumiem, chociaż zgodzic się nie zgodzę. O ile wiem (w stricte kibicowskich sprawach nie siedzę przecież aż tak bardzo) były jakieś drobne kontakty między nami i Olimpiakosem.
|
Owszem byly i sa, ale nie wszystkich z Wisly one dotycza.
I nie wypowiadam sie w imieniu calej Wisly, tylko we wlasnym.
To tak dla jasnosci.
Dobranoc.