Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1362
Stary 05.10.2008, 00:36
Tom Al napisał(a):Wyświetl post
e - no to już bardziej rozumiem, chociaż zgodzic się nie zgodzę. O ile wiem (w stricte kibicowskich sprawach nie siedzę przecież aż tak bardzo) były jakieś drobne kontakty między nami i Olimpiakosem.
Owszem byly i sa, ale nie wszystkich z Wisly one dotycza.
I nie wypowiadam sie w imieniu calej Wisly, tylko we wlasnym.
To tak dla jasnosci.



Dobranoc.
Ostatnio edytowane przez e : 05.10.2008 o godz. 00:40.
Odpowiedz cytując