|
W momencie jak napisałeś "życzę im wszystkiego najlepszego. Za plecami Wisły" stałeś się dla mnie na tym forum zerem.
Takich świętych mielismy juz na tym forum wielu.
Jaka ładna sąsiadka miałaby Ci obciągać? Myślę że do Ciebie bardziej pasuje, że nieważne kto Cię wyrucha, byleby z osiedla i się zaspokoił.
Nie odpisuj, bo szkoda mi czasu na Ciebie.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|