Tom Al napisał(a):

ma sie rozumiec ze Lechowi w lidze tak samo dobrze zyczysz?
Jak mozna wpierw ich wyzywac a nastepnie im kibicowac? nie kumam.
Zeby to grala reprezentacja to rozumiem
Dla mnie to te Leszki i inne to powinny byc wyjebane w dupe 0-10 z Austriakami i **** wie kim jeszcze.
I tez nie jarze tych opisow jakoby ktos sie z nas w europie wysmiewal, z
nas sie nikt nie wysmiewa, co najwyzej z Lecha czy kogos innego jesli dostana w dupe.
i w sumie zal bylo patrzec na ta bande cieszacych sie na Bulgarskiej pod koniec dogrywki, boli tez to ze graja na licencji Amici i tylko dlatego udalo im sie z uefa (zajebisty motyw na stronie uefa z herbem Amici nad nazwa Lech Poznan) boli takze to ze maja o ponad (?) polowe mniej punktow w rakingu od nas, wjezdzaja sobie na salony uefa po tak dlugiej przerwie i trafiaja na lamusow, a bol jest jeszcze wiekszy gdy trafiaja najlepiej jak moga.
my napierdalamy kilkanascie lat non stop i nic sie nie udaje.
gdzie sprawiedliwosc?
nie ma, wiec trzeba sie zadowolic obrazkiem gdzie Lech jest upokarzany... i wierze w to bardzo ze nastapi to juz w fazie grupowej, jesli znow nie trafia na lamusow
chuja graja, chuja znacza, ale jada na tym farcie ze glowa mala. I gdyby nie Amica zagosciliby w 3 lidze.
tylko te punkty i punkty.. jesli my mamy dostac pare marnych punktow za wejscie Lecha np. do fazy grupowej UEFA czy LM to ja osobiscie sram na te punkty. i wole nasza Polska lige ..