Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1355
Stary 04.10.2008, 23:02
Tom Al napisał(a):Wyświetl post
A może mi po prostu nie włączają się w każdej chwili emocje i jak widzę Lecha czy Legię to nie życzę im wszystkiego najgorszego. Wręcz przeciwnie, życzę im wszystkiego najlepszego. Za plecami Wisły.

Jak się podpisałeś w legitymacji chłopczyku?
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując