Tom Al napisał(a):

|
A może mi po prostu nie włączają się w każdej chwili emocje i jak widzę Lecha czy Legię to nie życzę im wszystkiego najgorszego. Wręcz przeciwnie, życzę im wszystkiego najlepszego. Za plecami Wisły.
|

Jak się podpisałeś w legitymacji chłopczyku?
