Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4329
Stary 04.10.2008, 21:43
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Właśnie oglądam Barcelonę z Atletico Madryt i po 33 min 5:1.Barca miała jeszcze słupek i inne sytuacje.Wisla znowu tak źle nie wypadła w Barcelonie.
Jeszcze takiego meczu nie widzialem ,Messi powinien na 6-1 strzelic do psutej bramki Jak by dzis nam przyszlo grac na Camp Nou to bysmy dwucyfrowke dostali
Odpowiedz cytując