leszekm napisał(a):

|
Właśnie oglądam Barcelonę z Atletico Madryt i po 33 min 5:1.Barca miała jeszcze słupek i inne sytuacje.Wisla znowu tak źle nie wypadła w Barcelonie.
|
Jeszcze takiego meczu nie widzialem ,Messi powinien na 6-1 strzelic do psutej bramki

Jak by dzis nam przyszlo grac na Camp Nou to bysmy dwucyfrowke dostali