Mario Nh napisał(a):

Mam problem z programem Windows Movie Maker. Gdy chcę ustawić przejścia między zdjęciami ten nagle się wyłącza nie wiedzieć dlaczego. Problem pojawił się po odinstalowaniu Nero. Wie ktoś jak temu zaradzić ? A może ma ktoś linka do SPRAWNEJ wersji ? Miał powstać ciekawy filmik promujący nas - kibiców... heh
Z góry dzięki
|
Omijaj ten badziew z daleka! Ściągnij sobie najlepiej Ulead Video Studio, albo Sony Vegas. Nie wiem jak drugi, ale pierwszy jest dostępny w wersji PL.