Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1350
Stary 04.10.2008, 19:55
Cytat:
Mam postrzegać dany klub jako wrogi, jeżeli jest to tylko kwestia rozgrywek pomiędzy ekstremalnymi sympatykami tych klubów? Czy Cupiał ma mieć za wroga Waltera, Filipiaka i Rutkowskiego bo kibice Wisły nie sympatyzują z Legią, Cracovią i Lechem?
Cytat:
Tutaj już naginasz rzeczywistość. W jaki to sposób osoby związane z Lechem na mnie plują
No dobrze pomijając cytat kolegi, który Ci napisał że nie przeżyłbyś tygodnie chodząc po Krakowie w barwach, Jesteś z Krakowa? poruszasz się tylko autem? nie miałeś nigdy doczynienia z ekstremalnymi zachowaniami sąsiadki? Nie, dziwisz się że można nie darzyć tego klubu sympatią?

Klub to dla niektórych przede wszystkim kibice, dla Ciebie mam nadzieje żę przynajmniej też kibice, więc jeżeli Ci kibice:
-wyzywają Cię od k...
-rzucają w Ciebie... świeczkami
-czy na sektor gości dają Ci karmę dla psów.
-przyjaźnią się z zakompleksionymi kibicami z drugiej strony błoń, z którymi masz doświadczenia...

To nie jest to równoznaczne że osoby związane z Lechem plują na Ciebie?

------------------
Cytat:
1) Czy Tottenham ocenialiśmy jako klub z Londynu z danym składem i umiejętnościami? Nie, patrzyliśmy na nich jak na drużynę, która dobrze daje sobie radę w lidze z Arsenalem, MU, Chelsea i Liverpoolem. I to przez takie myślenie piłkarze Wisły pomyśleli, że po stracie bramki zrobią nam nie wiadomo co. Tymczasem należało ich potraktować jak Beitar, bez kompleksów i zagrać na normalnym poziomie. To jest właśnie cena jaką płacą rywale Tottenhamu. Polskie kluby są w stanie wyrobić sobie dobrą markę i nie odpadać w rundach przedwstępnych z Białorusinami, Austriakami, Gruzinami i Norwegami.
no proszę Cię... ]:-> i nagle pół świata zacznie oglądać polską ligę, tak jak ogląda Rumuńską po sukcesie drużyn z Bukaresztu.
Cytat:
2) Nie rozumiesz co oznacza "podwyższenie poziomu ligi". Lepsi przeciwnicy w lidze gwarantują lepsze przygotowanie do pojedynków na arenie międzynarodowej.
Hm... z tego co pamiętam za dobrych czasów Sparty Pragi, to jej rywale ogladali tylko jej plecy, a Skonto Ryga na 18 sezonów chyba wygrał ligę Łotewską z 14-15 .

Cytat:
To taki lokalny egoizm. Grunt, żeby sąsiadowi się źle powodziło.
Po prostu w naszych sercach tylko ona Wisła z Krakowa. Los innych drużyn nas nie obchodzi.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując