Barbarossa napisał(a):

Jak młodzi wiślacy nie pamiętają to przypominam, że miało to miejsce w październiku 1999 i po bramce Adama Kompały zabrzanie wygrali 1:0
|
hehe...byłem na tym meczu...Czerwiec dostał czerwoną kartke niesluszną po rzekomym faulu na Probierzu...miałem 10lat i siedziałem z miejscowymi
ale jutro Wisła wygra 3:1...tak jak w tamtym sezonie...Mysle że Paweł coś sieknie bo widac że ma teraz forme...mam nadzieję że w środku pomocy wyjdzie Diaz.