Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 04.10.2008, 19:53
Barbarossa napisał(a):Wyświetl post

Jak młodzi wiślacy nie pamiętają to przypominam, że miało to miejsce w październiku 1999 i po bramce Adama Kompały zabrzanie wygrali 1:0

hehe...byłem na tym meczu...Czerwiec dostał czerwoną kartke niesluszną po rzekomym faulu na Probierzu...miałem 10lat i siedziałem z miejscowymi


ale jutro Wisła wygra 3:1...tak jak w tamtym sezonie...Mysle że Paweł coś sieknie bo widac że ma teraz forme...mam nadzieję że w środku pomocy wyjdzie Diaz.
Odpowiedz cytując